Organizacje i stowarzyszenia polskie działające przy parafii

  1. Apostolstwo Modlitwy Najsłodszego Serca Pana Jezusa – 1900
  2. Apostolstwo Modlitwy za dusze w czyśćcu cierpiące – przed 1924
  3. Arcybractwo Dziewic Niepokalanego Serca Maryi – 1903
  4. Bractwo Dzieci Maryi – przed 1924
  5. Bractwo Dziewic Różańca Świętego – 1900
  6. Bractwo Mężczyzn Różańca Świętego – 1900
  7. Bractwo Młodzieńców św. Józefa – 1900
  8. Bractwo Modlitwy za dusze w czyśćcu – 1916
  9. Bractwo Niewiast Różańca Świętego – 1900
  10. Chór dzieci szkolnych – przed 1924
  11. Chór mieszany – przed 1924
  12. Chór Panien – przed 1924
  13. Dwór Adama Mickiewicza grupa 1160 ZKL – 1900
  14. Dwór Króla Bolesława nr 1595 ZKL – 1908
  15. Dwór Niewiast Matki Boskiej Anielskiej grupa 276 ZKL – 1903
  16. Dwór Niewiast św. Antoniego grupa 729 ZKL – 1907
  17. Dwór Niewiast św. Franciszka grupa 660 ZKL – 1906
  18. Father Gordon Building & Loan Association – 1910
  19. Grupa Seniorów – przed 1974
  20. Harcerstwo przed 1974
  21. Klub Kręglarski Pań – przed 1924
  22. Klub Matek – 1968
  23. Klub Obywatelski im. Adama Mickiewicza – 1909
  24. Klub Pań im. Królowej Jadwigi – 1911
  25. Rosette’s Mission Club – 1936
  26. Sodalicja św. Teresy – przed 1949
  27. Sodalicja Młodych Kobiet – przed 1974
  28. Spółka Oszczędności i Pożyczkowa „Cortland” – 1921
  29. Stowarzyszenie Alumnów szkoły MB Anielskiej nr. 89 MP – 1916
  30. Stowarzyszenie Młodzieży Katolickiej – przed 1974
  31. Towarzystwo Dramatu i Śpiewu – 1900
  32. Towarzystwo Królowej Jadwigi nr 9 MP – przed 1924
  33. Towarzystwo Najsłodszego Serca Pana Jezusa nr 49 ZPRK – 1899
  34. Towarzystwo Najświętszego Imienia Jezus – 1923
  35. Towarzystwo Najświętszej Maryi Panny Anielskiej – 1898
  36. Towarzystwo Polek św. Anny grupa 583 ZPRK – 1912
  37. Towarzystwo Polek św. Jadwigi grupa 2 WP – 1921
  38. Towarzystwo Polek św. Kunegundy grupa 115 ZPRK – 1901
  39. Towarzystwo Serca Pana Jezusa grupa 49 ZPRK
  40. Towarzystwo św. Alojzego oddział 7 MP – 1900
  41. Towarzystwo św. Antoniego oddział 59 MP – przed 1924
  42. Towarzystwo św. Barbary grupa 28 MP – 1908
  43. Towarzystwo św. Floriana oddział 8 MP – przed 1924
  44. Towarzystwo św. Grzegorza grupa 348 ZPRK – 1900
  45. Towarzystwo św. Sylwestra, papieża ZPRK – przed 1924
  46. Towarzystwo św. Wawrzyńca Męczennika – 1899
  47. Towarzystwo św. Weroniki oddział 60 MP – przed 1924
  48. Towarzystwo św. Wincentego a Paulo – przed 1949
  49. Towarzystwo św. Wojciecha grupa 109 ZPRK – 1900
  50. Trzeci Zakon św. Franciszka – 1903